موسسه فرهنگی هنری بسته نگار

آدرس:

اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، سه راه ماه فرخی، پلاک 696

تماس با ما:

03134203004 الی 6
09134636156

ساعات کاری:

شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 9 شب

واحد پژوهش

واحد پژوهش بسته نگار در سال 1383 دایر شد و حاصل فعالیت های این واحد طی سال های گذشته انتشار چند جلد کتاب و همچنین 3 سال انتشار مجله فرهنگی هنری اینترنتی بسته نگار و همکاری در به ثمر نشستن تحقیقات هنرجویان علاقه مند به مقوله ی هنر بوده است.

این واحد از ابتدای سال 1394 به عنوان زیرمجوعه ای از واحد انتشارات بسته نگار قرار گرفت و هم اکنون جمعی از علاقه مندان به فعالیت های فرهنگی هنری درحال پژوهش و پدید آوردن آثار فرهنگی هنری در حوزه نشر هستند که امید داریم در آینده ای نزدیک برخی از آنها در اختیار هنرجویان و علاقه مندان حوزه های فرهنگی هنری قرار گیرد.

لازم به ذکر است این واحد از طرح ها، ایده ها، برنامه ها و هرآنچه که به حوزه نشر مربوط باشد استقبال و آماده همکاری در تمامی حوزه ها است. همچنین لازم به ذکر است که خروجی پروژه ها به صورت رسمی و با مجوز های لازم و بنام خود عزیزان در اختیار عموم قرار می گیرد. و هرآنچه که به حوزه نشر مربوط باشد استقبال و آماده همکاری در تمامی حوزه ها است. همچنین لازم به ذکر است که خروجی پروژه ها به صورت رسمی و با مجوز های لازم و بنام خود عزیزان در اختیار عموم قرار می گیرد.