موسسه فرهنگی هنری بسته نگار

آدرس:

اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، سه راه ماه فرخی، پلاک 696

تماس با ما:

03134203004 الی 6
09134636156

ساعات کاری:

شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 9 شب

موسیقی در بسته نگار

موسیقی در بسته نگار :

آموزشگاه موسیقی بسته نگار فعالیت خود را از سال 1379 شروع کرد. هم اکنون با تلاش اساتید کاردان و متعهد، خود را به یکی از معتبرترین آموزشگاه های موسیقی کشور تبدیل شده است. آموزشگاه موسیقی بسته نگار در این راستا و در این مدت توانسته هنرمندان بسیاری را به جامعه ی هنری عرضه نماید.

از جمله افتخارات کسب شده بسته نگار در طی این سالها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • آموزشگاه منتخب کشوری در جشنواره ملی آموزشگاه های کشور توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
  • کسب درجه یک آموزشگاهی
  • رتبه دوم گروه نوازی گیتار کلاسیک در جشنواره ی کشوری گیتار نوازی
  • کسب رتبه های مختلف در جشنواره های موسیقی استان و تهران توسط هنرجویان جوان آموزشگاه
  • کسب عناوین بین المللی توسط ارکسترهای بسته نگار و …
مجید رفیعیان (مدیر مسئول) در حال دریافت لوح و تندیس آموزشگاه منتخب موسیقی از وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی آقای صفار هرندی و معاونین
مجید رفیعیان (مدیر مسئول) در حال دریافت لوح و تندیس آموزشگاه منتخب موسیقی از وزیر وقت فرهنگ و ارشاد اسلامی آقای صفار هرندی و معاونین
تندیس آموزشگاه منتخب کشوری در جشنواره ملی آموزشگاه های کشور
تندیس آموزشگاه منتخب کشوری در جشنواره ملی آموزشگاه های کشور

 

برگزاری کنسرت ها، کارگاه های و رسیتال های فصلی آموزشی :

برگزاری کنسرت های آموزشی در وسعت کم نظیر با سطح و کیفیت مطلوب در بزرگترین تالارهای اصفهان از جمله تالار رودکی از دیگر فعالیت های واحد موسیقی بسته نگار است. در این راستا در هربار حداقل 100 نفر از هنرجویان برتر آموزشگاه به اجرا می پردختند.

همچنین آموزشگاه موسیقی بسته نگار به صورت فصلی نسبت به برگزاری کارگاه ها و رسیتال های آموزشی می کند تا به این وسیله هنرجویان خود را برای اجراهای جدی تر آماده سازد که این خود نوعی تشویق در آموزش نیز محسوب می گردد.

 

دوره های آموزش موسیقی :

موسسه فرهنگی هنری بسته نگار از فعال ترین و معتبرترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش موسیقی با سازهای متنوع و مختلف در ایران و به خصوص در استان اصفهان است. این موسسه با بهره گیری از اساتید مجرب و کارآزموده تلاش می نماید بهترین شیوه آموزش را ارائه نماید. موسسه فرهنگی هنری بسته نگار مجهز موسیقی دارای امکانات و لوازم کامل در محیطی گرم و صمیمی با روحیه یادگیری بالا می باشد که هدف اصلی خودرا اعتلای کیفیت آموزش موسیقی قرار داده است، این آموزشگاه برای تمامی سنین از کودکان تا بزرگسالان پذیرای هنرجویان عزیز می باشدو دوره های مختلفی را برای این عزیزان تدارک دیده است.

برای مشاهده لیست دوره های آموزشی موسسه بسته نگار کلیک کنید

 

آموزش موسیقی کودکان و نوجوانان :

موسیقی کودکان و نوجوانان (ارف) بسته نگار از فعال ترین و معتبرترین مراکز آموزشی در این زمینه در ایران و به خصوص در استان اصفهان است و هر ساله بیش از 550 نفر کودک 5 تا 12 ساله از این دوره ها فارغ التحصیل می گردند. این کودکان پس از تکمیل دوره موسیقی کودکان و نوجوانان در رشته های تخصصی موسیقی مشغول به تحصیل می شوند.

در سال 1384 بزرگترین گروه موسیقی کودک و نوجوان استان اصفهان با 60 نفر از کودکان 6 تا 12 سال بسته نگار بر روی صحنه تالار رودکی اصفهان به اجرای برنامه پرداختند و قطعاتی را به سرپرستی مربیان موسیقی کودک و نوجوان بسته نگار به روی صحنه بردند.

همچنین در سال 1388 این ارکستر 100 نفره به اجرای برنامه به مدت 4 شب پرداختند که با استقبال بی نظیر هنرمندان و هنردوستان اصفهانی مواجه گشت.

 

آموزش موسیقی کودکان و نوجوانان
آموزش موسیقی کودکان و نوجوانان

برگزاری کنسرت های موسیقی در داخل کشور :

گروه های موسیقی بسته نگار جهت شرکت ها، ارگان ها، سازمان های دولتی و خصوصی داخل کشور به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی برنامه های زیادی را به اجرا گذاشته است.

برگزاری کنسرت های موسیقی در داخل کشور
برگزاری کنسرت های موسیقی در داخل کشور

برگزاری کنسرت های موسیقی خارج از کشور :

گروه موسیقی بسته نگار متشکل از نوازندگان طراز اول شهر اصفهان که دارای اعضاء ثابت و متغییر است، در سال های گذشته کنسرت های متعددی را در کشورهای مختلف اجرا نموده اند. از کنسرت های خارجی اعضاء بسته نگار می توان به اجرای کنسرت در کشورهای آفریقای جنوبی، امارات متحده عربی، بلژیک، هلند، اتریش، ترکیه، ترکمنستان، بلغارستان، روسیه، افغانستان، صربستان، جمهوری تاتارستان، آلمان، بنگلادش و …  اشاره کرد.

برگزاری کنسرت های موسیقی خارج از کشور
برگزاری کنسرت های موسیقی خارج از کشور