موسسه فرهنگی هنری بسته نگار

آدرس:

اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، سه راه ماه فرخی، پلاک 696

تماس با ما:

03134203004 الی 6
09134636156

ساعات کاری:

شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 9 شب

برگزاری دوره های مقدماتی و پیشرفته عکاسی

عکاسی یک حرفه بسیار محبوب است که احتیاج به دانش فنی، خلاقیت و چشمان تیزبین دارد. این روزها افراد زیادی برای حرفه‌ای شدن به آموزش عکاسی نیاز دارند و به دنبال یک آموزشگاه عکاسی درست‌وحسابی می‌گردنند. کسب دانش در کنار تجربه به شما کمک می‌کند که بتوانید از عکاسی به کسب درآمد برسید و از لحاظ هنری نیز بتوانید جایگاه ایده‌آل خود را پیدا کنید.

عکاسی به عنوان یک شغل که پتانسیل درآمدزایی دارد نیاز به آموزش دارد. در نظر داشته باشید که اگر دوست دارید از دنیای آماتورها عبور کنید و از طریق عکاسی مخارج زندگی‌تان را بگذرانید، حتما اهداف بلندمدت داشته باشید و برای آموزش عکاسی سرمایه گذاری کنید.

دنبال کردن بهترین روش آموزش عکاسی و شناخت سبک‌های مختلف عکاسی برای تمام تازه‌واردان به این حوزه و علاقمندان به عکاسی که به صورت خودآموز پیش می‌روند، می‌تواند راهی اصولی برای شروع باشد و دید شما را نسبت به عکاسی بسیار حرفه‌ای‌تر کند. پس پیشنهاد می‌کنیم از هر فرصتی برای یادگیری بهره ببرید. بیایید نگاهی به پرطرفدارترین و البته اصلی‌ترین سبک‌های عکاسی داشته باشیم.

موسسه فرهنگی هنری بسته نگار اقدام به برگزاری دوره های مقدماتی و پیشرفته عکاسی نموده است. اساتید این دوره های آقای دکتر مجید رفیعیان، آقای امین شاه زمانی و خانم فرح کریمی می باشند. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره تماس های موسسه بسته نگار تماس حاصل نمایید.

افتتاح رسمی تماشاخانه

در اسفند ماه 1394 اولین تماشاخانه استان اصفهان، در محل موسسه فرهنگی هنری بسته نگار، با ظرفیت 70 نفر تماشاگر به صورت رسمی، با حضور

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب

به اشتراک گذارید

نوشته های اخیر

با ما همراه باشید