موسسه فرهنگی هنری بسته نگار

آدرس:

اصفهان، خانه اصفهان، خیابان گلخانه، سه راه ماه فرخی، پلاک 696

تماس با ما:

03134203004 الی 6
09134636156

ساعات کاری:

شنبه تا پنج شنبه 9 صبح تا 9 شب

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از موسسه فرهنگی هنری بسته نگار سپاهان

پانزدهم مردادماه سال جاری، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان به بازدید از موسسه فرهنگی هنری بسته نگار پرداخت.

پانزدهم مردادماه سال جاری، حجت الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در بازدید از موسسه فرهنگی هنری بسته نگار با تمجید از فعالیت‌های انجام گرفته در این موسسه گفت: به هر میزان فعالیت در راستای فرهنگ گسترش پیدا کند به همان میزان مسائل و مشکلات جامعه کمتر می‌شود.

وی با بیان اینکه برکات زیادی در انجام فعالیت‌های فرهنگی هنری وجود دارد، خاطرنشان کرد: زمانی که مراکز فرهنگی هنری با زمینه آموزشی فعالیت داشته باشد تاثیرگذاری بیشتری دارند و اگر این قبیل برنامه‌ها با برگزاری جشنواره استانی همراه باشد به نتیجه مطلوب نزدیک خواهد شد.

حجت الاسلام انصاری با اشاره به ظرفیت وسیع استان اصفهان در حوزه فرهنگ و هنر اظهار کرد: اولویت نخست در حوزه فرهنگ اراده انسان است و اگر این اراده و علاقه وجود داشته باشد بیشتر کارها اصلاح می‌شود چرا که بیشتر بزه کاری‌ها مربوط به کسانی است که از صحنه فرهنگ فاصله می‌گیرند.

وی در ادامه از بخش های مختلف موسسه بسته نگار اصفهان بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت های این موسسه قرار گرفت.

در این بازدید مجید رفیعیان مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری بسته نگار به ارائه توضیحاتی پیرامون نحوه فعالیت موسسه بسته نگار پرداخت و خواهان رسیدگی و تسهیل اجرای صحنه ای بانوان در اصفهان شد.

خاطرنشان می‌شود، بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از موسسه فرهنگی هنری بسته نگار با حضور اصغر مختاری معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای و رضا مهندسی رئیس اداره فرهنگی اداره کل در این موسسه انجام شد.

لازم به ذکر است سال پیش نیز مدیر کل سابق ارشاد استان اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی بازدید و نشست با مدیران موسسه بسته نگار داشت که مدیر مسئول موسسه، در این دیدار به بیان مسائل و مشکلات موسسات فرهنگی هنری سطح استان پرداخت.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری بسته نگار سپاهان ، حجت الاسلام و المسلمین حبیب رضا ارزانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این بازدید در نشستی با مدیر مسئول و مدیران آموزشی موسسه در مورد کیفیت آموزشی، مسائل موسسات فرهنگی هنری، چالش های فرهنگی استان، جایگاه و نقش این مراکز در ارتقاء سطح کمی و کیفی فرهنگی استان تبادل نظر انجام شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در این نشست بر تعامل بیشتر موسسات فرهنگی هنری با سازمان‌های و نهادهای دولتی و غیر دولتی در راستای توسعه فعالیت‌های فرهنگی هنری تاکید نمود.

مدیر مسئول موسسه فرهنگی هنری بسته نگار سپاهان نیز در این دیدار به بیان مسائل موسسات فرهنگی هنری پرداخت.

بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از موسسه فرهنگی هنری بسته نگار سپاهان با حضور پرویز طاهری سرپرست معاونت فرهنگی هنری، رضا مهندسی رئیس اداره فرهنگی و زهره امینی کارشناس موسسات فرهنگی هنری اداره کل انجام شد.

مسابقه نقاشی

مسابقه نقاشی با موضوع : کتاب و کتابخوانی در دوران کرونا مخصوص سه گروه سنی: – 4 تا 6 سال -7 تا 9 سال -10

ادامه مطلب »

دیدگاهتان را بنویسید

فهرست مطالب

به اشتراک گذارید

نوشته های اخیر

با ما همراه باشید