درخواست همکاری

همکاری با موسسه فرهنگی هنری بسته نگار سپاهان

موسسه فرهنگی هنری بسته نگار سپاهان با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی، نیروی انسانی آن سازمان است؛ جذب افراد متخصص و سختکوش را سرلوحه راهبرد منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصتهای یکسان اشتغال برای کارجویان از طریق تعریف راهکارهای معین جذب و بکارگیری و ایجاد فضای سالم رقابتی ، تلاش دارد مناسب ترین افراد جهت تقویت بدنه آموزشی و مدیریتی خود داشته باشد.
در این راستا، از علاقمندان به همکاری با این موسسه دعوت میگردد چنانچه خود را واجد شرایط ارسال درخواست کار می‌دانید، رزومه های خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید.

خواهشمند است پیش از تکمیل اطلاعات در سامانه به موارد زیر توجه بفرمایید.

  • در این سامانه و طی فرم های آتی مجموعه اطلاعاتی در قالب گروه های مختلف از شما اخذ می گردد. مقتضی است در تکمیل این اطلاعات نهایت دقت به عمل آید. اگرچه تکمیل بخشی از فیلدها الزامی نیست اما تکمیل همه اطلاعات می تواند در نتایج انتخاب شما مؤثر باشد.
  • اطلاعات ثبت شده در این سایت کاملاً محفوظ بوده و به هیچ وجه در اختیار مجموعه ثالث قرار نخواهد گرفت.این اطلاعات صرفاً به جهت به کارگیری در مشاغل تعریف شده مورد استفاده قرار می گیرد.
  • توجه داشته باشید تکمیل این اطلاعات هیچ گونه تعهد و بار حقوقی برای سایت ایجاد نمی کند. این مجموعه الزامی برای اشتغال کاربران ثبت نام شده ندارد. چنانچه مشاغل پیش بینی شده با مختصات کارجو انطباق لازم را داشته باشد طی تماس های بعدی مراحل کار ادامه پیدا خواهد کرد.
  • ملاک تصمیم گیری در بررسی فرم ها، صحت خود اظهاری کاربر می باشد لذا هرگونه مغایرت اطلاعات که باعث ایجاد هزینه های مالی، اداری و حقوقی شود، می تواند از طریق مراجع ذیصلاح مورد پیگیری قرار گیرد.

برای همکاری با موسسه فرهنگی هنری بسته نگار سپاهان می توانید از طریق فرم زیر اطلاعات خود را ارسال نمایید. اطلاعات شما به رسم امانت نزد موسسه فرهنگی هنری بسته نگار محفوظ می ماند. بدیهی است تکمیل فرم زیر به منزله ی همکاری نهایی نمیباشد و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.